m

Regulamin sesji

  /  Regulamin sesji

Niniejszy regulamin został stworzony na potrzeby firmy- Angelika Bręk Usługi fotograficzne

1.Każdy klient przed wykonaniem sesji przez fotografa dostaje regulamin do akceptacji w formie linku. Decyzja o wykonywaniu sesji jest równoznaczna z akceptacja regulaminu.

2.Wykonanie sesji czyli termin, miejsce oraz godzina jest ustalane bezpośrednio z fotografem za pomocą numeru telefonu 601-786-697.

  1. Po ustaleniu terminu wpłacamy zadatek do 3 dni po ustaleniu terminu sesji jeśli zadatku nie ma termin wraca do puli terminów wolnych . Zadatek za sesje wynosi 50zł. Proszę wpłaty kierować na konto:

Angelika Bręk Usługi Fotograficzne

67 1140 2004 0000 3402 8196 6612 w tytule wpisujemy zadatek np. sesja narzeczeńska imię i nazwisko Zleceniodawcy

4.Zadatek jest bezzwrotny odliczany od całości kwoty końcowej ustalonej sesji fotograficznej

5.Rozliczenie całkowite za sesję odbywa do dwóch dni roboczych po wykonanej sesji . Wpłaty należy uiszczać na konto bankowe jak w zadatku w tytule wpisać np. sesja narzeczeńska-wpłata końcowa, imię i nazwisko Zleceniodawcy (-50zł odliczamy za zadatek zapłacony wcześniej)

6.Fotograf ma obowiązek rozliczyć się z wykonanej sesji nie później niż 30dni od wykonania zlecenia.

  1. Zleceniodawca ma prawo do zmiany terminu sesji 1 raz bez podania przyczyny ale z obowiązkiem poinformowania fotografa poprzez rozmowę telefoniczną nie później niż 36h przed wykonywaną sesja oraz ustalenie nowego terminu dogodnego dla obu stron .

8.Osoby chętne na sesje musza powierzyć fotografowi swoje dane tj. imię, nazwisko ,adres mailowy,oraz telefon w celu kontaktu w sprawie wykonywanego zlecenia fotograficznego. Dane zostają wykorzystane tylko przez Angelika Bręk i nie zostaną przekazane osobą trzecim .Podając swoje dane Zleceniodawca zgadza się na przetwarzanie przez Fotografa danych w celu umożliwienia jego usług.

9.Fotograf zastrzega sobie prawo do przesunięcia sesji bez konsekwencji. Fotograf zdaje sobie sprawę z wysiłku jaki na Zleceniodawcy spoczywa by zorganizować przybycie według ustalonego terminu zatem niezwykle rzadko korzysta z przesuwania terminu sesji.

10.Na sesje zdjęciowa stawiamy się punktualnie . W przypadku spóźnienia lub brak możliwości przybycia na sesje należy przynajmniej 30 minut przed rozpoczęciem sesji poinformować fotografa telefonicznie o zaistniałej sytuacji.

11.Wstępna selekcja zdjęć odbywa się przez fotografa następnie Zleceniodawca otrzymuje specjalny szyfrowany link do strony w której ma możliwość wyboru zdjęć oraz dokupienia dodatkowych ujęć wykonanych w dniu sesji fotograficznej.

12.Zleceniodawca akceptuje styl,obróbkę zdjęć jaka wykonuję Fotograf . Zdjęcia wykonywanych prac są do wglądu na stronie www.angelika-brek.pl .W związku z powyższym nie ma możliwości dokonania reklamacji ujęć oraz wymiany ujęć na inne niż fotograf przygotuje do wglądu przez Zleceniodawcę, chyba że fotograf zdecyduje inaczej.

13.Obróbka zdjęć odbywa się po opłaceniu całkowitym kwoty za wykonaną sesję fotograficzną.

14.Fotograf ma 14 dni na oddanie odbitek oraz płyty z  wykonanymi ujęciami od dnia wybrania ujęć przez Zleceniodawcę.

15.Klient otrzymuje dokładnie taką ilość fotografii jaką zakupił. Nie ma możliwości otrzymania „reszty”zdjęć , czyli zdjęć nieobrobionych przez fotografa za darmo.

16.Fotograf daje możliwość dokupienia zdjęć dodatkowych w cenie 25zł za sztukę. Nie ma możliwości zakupu zdjęć surowych prosto z aparatu.

17.Usługa expresowa jest możliwa gdzie klient otrzymuje zdjęcia w 5-7 dni za dodatkowa opłata 300zł.

18.Zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna . Publikacja odbywa się za pomocą facebooka- Fotografia Angelika Bręk, Angelika Bręk ,mojej strony www.angelika-brek.pl, podczas wystaw, wernisaży, publikacji w prasie czy materiałach reklamowych.

19.Zgoda dla Fotografa jest bardzo ważna ponieważ dzięki temu Fotograf może pokazać swoje piękne kadry oraz promować swoją pracę. Zgody podpisujemy w dzień sesji.

20.Do każdej sesji możemy zakupić bon prezentowy.

Regulamin nabycia bonu- Kupujemy bon u Fotografa . Fotograf wpisuje kwotę oraz datę ważności. Data ważności bonu to 6 miesięcy od zakupu.

Wykorzystanie bonu-Bon wykorzystuje osoba obdarowana . Informuje fotografa o posiadaniu bonu na zapisaną kwotę na bonie . Jeśli kwota jest za mała dopłaca różnicę jeśli jest za niska może dobrać więcej ujęć do progu wykorzystania całej kwoty. Kwota bonu jest niepodzielna na kilka sesji oraz nie można uzyskać zwrotu niewykorzystanych środków w postaci zwrotu środków wpłaconych przez osobę obdarowującą.

21.Klient może odebrać zamówione zlecenie osobiście lub skorzystać z formy wysyłki. (paczkomat-15zł, kurier 20zł). Odbiór osobisty musi nastąpić nie później niż 7 dni od informacji o przygotowanym gotowym zamówieniu.

22.Prawa autorskie do zdjęć należą do Fotografa- o tym stanowią przepisy prawne. Zakupienie wykonanej fotografii nie jest równoznaczne z własnością w rozumieniu Prawa Autorskiego , tak więc prac wykonanych przez Fotografa nie wolno wysyłać na konkursy bez zgody Fotografa.

23.Klient nie może wymagać od fotografa innego systemu pracy np. zmiana na czarno-białe, może taki filtr czy większy kontrast itp. Zleceniodawca kupując sesje został poinformowany jak wyglądają przykładowe zdjęcia po obróbce przy wglądzie na np. stronie www.angelika -bręk.pl i zaakceptował formę w jakiej zdjęcia są obrabiane.

24.Wszelkie usługi typu: np.przedłużanie włosów, wyszczuplanie itp. To usługi graficzne a nie fotograficzne . Takie usługi mogą zostać nie wykonane przez fotografa . Chyba że zdecyduje inaczej Fotograf.

25.Bardzo angażuję się w swoją pracę oraz stworzyłam ten regulamin żebyśmy wspólnie mieli wszystko zapisane oczywiście jeśli będą jeszcze inne pytania zawsze chętnie odpowiem. Zapraszam do kontaktu.